QXL.dkSøg7 søgeresultater
  • Aluminia(7)
aluminai fad platte form 352 fra 1914 absolut fejlfri ALUMINAI FAD PLATTE FORM 352 FRA 1914 - ABSOLUT FEJLFRI.. 1/10/2021 09:03 0
550,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 1/10/2021 11:38
aluminia stentoejsvase Aluminia stentøjsvase 1/10/2021 19:55 0
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 2/10/2021 22:46 0
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 7/10/2021 12:04 0
aluminia platte zincks 100 aars jubilaeum ALUMINIA PLATTE - ZINCKS 100-ÅRS JUBILÆUM. 7/10/2021 12:06 0
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 9/10/2021 15:44
1780,- DKK

Viser: 1-7  af  7  linjer

Opdateret: 27/9/2021 20:58.