QXL.dkSøg7 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(7)
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 10/7/2020 19:41 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 10/7/2020 19:41 0
tangent stel fra lyngby porcelaen Tangent. stel fra Lyngby Porcelæn. 10/7/2020 22:59 0
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 11/7/2020 10:32 0
dan ild tangent DAN-ILD. TANGENT. 14/7/2020 15:24 0
lyngby skaal Lyngby skål. 20/7/2020 13:19 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 20/7/2020 17:15 0

Viser: 1-7  af  7  linjer

Opdateret: 10/7/2020 11:43.