QXL.dkSøg22 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(22)
lyngby vase med dragemotiv 20 cm Lyngby vase med dragemotiv, 20 cm. 22/11/2017 21:46 0
turi kop design 60 erne tor viking TURI kop- design 60-erne-Tor Viking. 23/11/2017 21:50 0
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 24/11/2017 19:29 0
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 24/11/2017 19:30 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 24/11/2017 19:30 0
180,- DKK
gammel vase lyngby porcellaen Gammel vase - Lyngby porcellæn 24/11/2017 20:46 0
750,- DKK
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 24/11/2017 21:24 0
soed kande fra lyngby porcelaen Sød kande fra Lyngby Porcelæn 25/11/2017 18:30
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 28/11/2017 18:38 0
399,- DKK
6 stk lyngby kuvertaskebaegre 6 stk. Lyngby kuvertaskebægre. 28/11/2017 19:55 0
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 29/11/2017 08:44 0
299,- DKK
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 29/11/2017 13:54 0
399,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 29/11/2017 14:32 0
lyngby vase med blomstermotiv gammel model Lyngby vase med blomstermotiv (gammel model) 29/11/2017 17:10 0
600,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 30/11/2017 13:28 0
lyngby vase 10 cm Lyngby Vase, 10 cm. 1/12/2017 10:58 0
450,- DKK
lyngby vase 6 cm Lyngby Vase, 6 cm 1/12/2017 11:27 0
350,- DKK
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 1/12/2017 18:58 0
kew gardens skaal english ironstone KEW GARDENS -skål.English Ironstone 1/12/2017 20:38 0
roerstrand porcelaen nr 672 Rørstrand porcelæn nr 672 1/12/2017 20:40 0
lyngby vase 12 cm Lyngby Vase 12 cm. 4/12/2017 08:41 0
550,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 4/12/2017 20:14
220,- DKK

Viser: 1-22  af  22  linjer

Opdateret: 22/11/2017 15:59.